PROGRAM AKCÍ

04. 02. 2018 18:00

POSVÁTNÉ KOMORY - Lučkovice

06. 04. 2018 17:00

Pronájem Chalupy - volné termíny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Posvátné komory - Lučkovice

    Proces Posvátných komor je mimořádný fenomén, který se děje po celé planetě, kde můžete prožít svoje Božství velmi fyzickým a hmatatelným způsobem za účelem duchovního růstu a pomoci ve vašem životě.

   Posvátné komory jsou místem, kde se přímo spojíte s Božským vědomím, které dovolí vašemu Božství, aby vám odstranilo překážky na vaší cestě a transformovalo vás do vyššího vědomí.  

   První komora je běžná místnost, sloužící k setkávání, kde jste vy a ostatní, kteří přišli na proces Posvátných komor, přivítáni jako skupina a kde dostanete informace a náměty k rozjímání, abyste byli připraveni na to, co se může odehrát v další komoře. 

   Další komora je místnost, ve které se nachází „Sri Murthi Zlatého orbu“. Do tohoto prostoru vstoupíte sami a budete žádat cokoli, co chcete, z jakékoli oblasti svého života, ve které potřebujete pomoci.

   Je potřeba vědět, že každý jsme jiný a proto prožitky každého člověka budou jedinečné právě pro něj a dokonalé pro jeho osobní situaci. Vaše léčení, způsob a forma, ve které se vám může vaše Božství manifestovat, budou pravděpodobně jiné, než u ostatních.   

  Posvátné komory jsou rozmístěny po celém světě a tisíce lidí již oznamovalo zázračná uzdravení a duchovní transformace, které se odehrály v těchto komorách. Jsou zdarma a otevřeny všem lidem každého věku a vyznání.

  Proces probíhá po skupinkách 5-10 lidí a trvá cca. 4 hodiny. S sebou si vezměte pití, případně svačinu dle osobní potřeby.
 
 Tento proces je zdarma.

 Vede: Tomáš Olžbut, tel.: 774 536 242, e-mail: tomasolzbut@seznam.cz

 Místo konání:  Chalupa U VODNÁŘŮ, Lučkovice 51, Mirotice

 Počet účastníků je omezen. 

Prosím přijeďte nejdříve 15 min. před začátkem. Děkuji

Termíny procesu Posvátných Komor ZDE.
Na tento proces se musíte přihlásit předem a mít potvrzenou účast e-mailem, nebo telefonicky. Není možné přijet bez objednání !!! .

 Pokud budete chtít zaslat informaci o novém volném termínu, tak mi prosím napište kontakt na e-mail a budu vás informovat. V případě zájmu celé skupiny 5 lidí je možné se domluvit na individuálním termínu. Napište, případně zavolejte. 

  Těším se na vás.  Tomáš