PROGRAM AKCÍ

04. 02. 2018 18:00

POSVÁTNÉ KOMORY - Lučkovice

06. 04. 2018 17:00

Pronájem Chalupy - volné termíny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kdo jsme

Jarka Olžbutová

Jmenuji se Jarka Olžbutová. Narodila jsem se ve znamení Vodnáře. V roce 1995 jsem zažila takový ne příliš pěkný životní příběh a to byl pro mě impulz v hledání odpovědi na otázku, proč právě já. Tím začala moje cesta poznávání zákonitostí vesmíru a života. Začala jsem studovat  astrologii zprvu jako samouk a později jsem se přihlásila na čtyřleté studium k Alici de Silva Lago. Tyto setkávání nad horoskopy mi pomohly pochopit nejen sama sebe ale také mé blízké v rodině i druhé lidi.

 Dalším významným krokem v mém životě bylo v roce 2000 zasvěcení do energie Reiki, kdy jsem si ochutnala, že existuje ještě jiný svět, než ten hmotný, že již člověk nemusí být bezmocný a může si s touto léčivou a krásnou energií sám tvořit svůj život k lepšímu, uzdravovat od nemocí i bolestí a mnohdy se přihodily i neuvěřitelné malé i velké zázraky. Začaly se mi otevírat vrátka k mému srdci a také k jiným ezoterickým věděním. Přečetla jsem mnoho knih, potkávala jsem lidi, kteří mě v mém životě velmi ovlivnili, jezdila jsem na různé kurzy a semináře a  poděkování zvlášť bych chtěla věnovat mojí kamarádce Ivaně Trnkové, která mi velmi pomohla najít tu správnou a přirozenou cestu „duchovnosti“ se vší důstojností a velkou radostí v běžném životě. Další bytosti, které se mi otiskly do duše jsou Eva Melzerová, Moa Doris, Michael Barnet, Jan Rychlík, Sam a Vibsen a všichni mí kamarádi z kurzů.

V té době jsem měla zaměstnání, které jsem měla opravdu ráda. Ovšem jakési síly se postaraly o to, že organizace ve které jsem pracovala byla zrušena. A tak jsem se ocitla na křižovatce. A protože ve mně již delší dobu zrála myšlenka že je potřeba aby se více lidí dozvědělo a tom, jak žít o trochu kvalitněji, rozhodla jsem se, že začnu podnikat v tom, co je mým koníčkem a začala hledat vhodné prostory. Spolu s manželem jsme vytvořili obchod U VODNÁŘŮ s prodejem ezoterického a léčivého zboží, s poradnou a  setkáváním lidí s podobným zaměřením. A tím to začalo naplno.

Stala jsem se Reiki – mistrem a zasvěcuji do schopnosti pracovat s touto energií. Pořádáme kurzy a setkávání, osobní poradenství. Velkým mezníkem v mém životě byl v r. 2007 pobyt v Indii na 21 denním procesu v Golden City. V závěru tohoto silného očistného procesu, který byl plný starodávných rituálů, meditací, a setkávání se vlastními stíny bylo zasvěcení do přenosu energie Dikša. Osobní setkání s duchovními mistry Sri Ammou a Sri Bhagavanem, bytostmi osvícenými, předávajícími a šířícími kolem sebe jen a jen bezbřehou lásku a světlo byl pro mě nezapomenutelný zážitek. Další prohlubovací kurz v Indii jsem absolvovala ještě na jaře 2014. 

Od roku 2011 včelaříme. Obyčejně se začíná s pár včelstvy, ale nám vesmír velmi přál a nadělil nám rovnou stovku. Jako dědictví po mém otci, jsem tento velký úkol převzala a spolu s manželem jsme se do této práce pustili. I když to nebylo vůbec jednoduché, podařilo se nám včelstva zachovat a nadále pokračujeme v jeho celoživotním díle a odkazu. Čím dál více objevujeme tajemství těchto nádherných bytostí. A tak obrovské poděkování a vděčnost za vše míří i mému tátovi a mojí mamince, která mě podporovala a věřila.

Nadále se vzdělávám a učím a troufám si říci že i zraji. Ta pravá duchovní cesta není jednoduchá. Vyžaduje odvahu, vytrvalost, trpělivost, sebekázeň a bývá nepochopena veřejností. Neměnila bych. Zažila jsem mnoho a mnoho krásného, někdy i těžkého ovšem již s velkou vnitřní silou problémy překonávat, pocítila jsem tolik lásky až k prasknutí ale také velmi těžké chvíle. Už vím, že svět nemohu změnit, ale mění se můj pohled na svět. Prožívám nádheru života a na našich kurzech se snažím ze všech sil předat to, co jsem sama již poznala, své zkušenosti. Věřím v dobro v lidech, v lásku a spravedlnost vesmíru a má víra ve vnitřní vedení na mé cestě životem se stále více prohlubuje.

Jarka
http://jarkaolzbutova.cz/ 

rozhovor pro Český rozhlas

Tomáš Olžbut

  Jmenuji se Tomáš Olžbut, narodil jsem se ve znamení Vodnáře. Jsem ženatý s Jarkou a mám tři děti, Veroniku, Tomáše a Davida.

 Ve svém životě jsem musel překonat hodně překážek a některé stále překonávám. Odlupuji slupky na své cestě k sobě.  Dříve jsem aktivně podnikal , smysl  a naplnění života jsem viděl převážně ve vnějším a materiálním světě.

  Po mém velkém životním zlomu, kdy se mi  rozpadla rodina, jsem  začal hledat vnitřní  naplnění života. I moje podnikání ve kterém jsem byl úspěšný mě přestávalo uspokojovat. Při mém hledání  se moje cesta spojila s Jarkou. V roce 2000 jsme se společně prošli kurzem zasvěcení do Reiki, mým prvním kurzem a to byl další zlom v mém pohledu na svět. Začal jsem více poznávat sám sebe se všemi dobrými i špatnými vlastnostmi a to bylo pro mne velmi důležité. V roce 2005 jsem své podnikání ukončil. Jsem vděčný všem, kteří mě pomohli na mé cestě v podnikání a úspěchu při rozvoji firmy, která byla téměř mým dalším dítětem.

  Za svým dalším sebepoznáním jsem odjel v roce 2006 do Indie, kde jsem se zúčastnil 21denního procesu na  Oneness Univerzity  pod vedením duchovních učitelů Sri Ammy a Bhagavana a získal zasvěcení k předávání energie Dikša. Tím mi bylo umožněno předávat tuto energii dál.

  V roce 2007, 2008 jsem se zúčastnil dalších prohlubovacích kurzů a v dubnu 2009, prvního českého trenérského  kurzu a obdržel jsem certifikát „Lektor - trenér Oneness Univerzity “.

  3.prosince 2009 za úsvitu jsem prošel speciálním zasvěcovacím rituálem, abych mohl zasvěcovat do předávání energie Dikša - Deeksha v České Republice na kurzech Oneness Experience a  Oneness Awakening.

  V lednu 2010 jsem byl osobně pozván do Indie na setkání se Sri Bhagavanem, kde se mi dostalo soukromého setkání a  požehnáním od Sri Bhagavana.

  Dalším krokem sebepoznání byla pro mne metoda rodinných konstelací, která mě velice oslovila, proto jsem se rozhodl zúčastnit kurzu lektorského výcviku rodinných konstelací u Jana Bílého 2007-8. Nyní pořádám vlastní kurzy rodinných a systemických konstelací a dále se vzdělávám na dalších lektorských kurzech. Absolvoval  jsem další kurz "Pomoc v rodinách" 2010-11 -základní výcvik, výcvik pro pokročilé -Zdravotní, Individuální, Multidimenziální, Peněžní -Finanční, Firemní a podnikové konstelace u Zdeňky Tuškové, "  přímé žákyně Berta Hellingera. V srpnu 2011 jsem se zúčastnil kurzu " Cesta uzdravení "  u Berta Hellingera , autora Rodinných konstelací. Při své práci používám jeho metodu " Pohyby duše".

  V listopadu a prosinci 2012, 2013 a 2015 jsem se zúčastnil dalších nových 30-ti denních prohlubovacích procesů v Indii na Oneness Univerzitě a byl vybrán pro speciální proces Posvátných komor u nás na Chalupě U VODNÁŘŮ.

   Vyjadřuji svou nesmírnou vděčnost svým předkům, rodičům, mojí ženě Jarce a všem mým učitelům především Janu Rychlíkovi, Janu Bílému, Zdeňce Tuškové, Bertu Hellingerovi a duchovním mistrům  Sri Ammě a Sri Bhagavanovi.

Tomáš